K16040H-X10 Пила D=160 K=2,2/1,4 F=20 Z=40 ATB
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 40
  • Ширина пропила: 2,2
  • Товщина диска: 1,4 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 160 мм
На складі 1
Код K16040H-X10
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
40
Ширина пропила
2,2
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм