K19024M-X10 Пила D=190 K=2,2/1,4 F=30 Z=24 ATB
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 24
  • Ширина пропила: 2.2
  • Товщина диска: 1,4 мм
  • Посадковий діаметр: 30 мм
  • Діаметр диска: 190 мм
На складі 1
Код K19024M-X10
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
24
Ширина пропила
2.2
Товщина диска
Посадковий діаметр
30 мм