K21648M-X10 Пила D=216 K=2,4/1,6 F=30 Z=48 ATB
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 48
  • Ширина пропила: 2.4
  • Товщина диска: 1,6 мм
  • Посадковий діаметр: 30 мм
  • Діаметр диска: 216 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код K21648M-X10
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
48
Посадковий діаметр
30 мм