K216M-X03 Комплект 3 пили HM D=216 1x K21624M + 2x K21648M
Характеристики:
  • Ширина пропила: 2.4
  • Товщина диска: 1,6 мм
  • Посадковий діаметр: 30 мм
  • Діаметр диска: 216 мм
  • Тип: Пили CONTRACTOR
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код K216M-X03
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
В упаковці 3 дискові пили для поперечного і чистого різу ?216 мм, внутрішній отвір 30 мм. ЗАСТОСУВАННЯ: Пили для використання на будівництві чи ремонті. Характеризуються доброю якістю при помірній ціні. ОБЛАДНАННЯ: Ручні циркулярні пили,стаціонарні і настільні пили. МАТЕРІАЛ: М’яка та тверда деревина, фанера, плити OSB.
Посадковий діаметр
30 мм