K250M-X02 Комплект 2 пили HM D=250 K25024M + K25040M
Характеристики:
  • Ширина пропила: 2.6
  • Товщина диска: 1,8 мм
  • Посадковий діаметр: 30 мм
  • Діаметр диска: 250 мм
  • Тип: Пили CONTRACTOR
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код K250M-X02
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
В упаковці 2 дискові пили для поздовжнього і універсального різу ?250 мм, внутрішній отвір 30 мм. ЗАСТОСУВАННЯ: Пили для використання на будівництві чи ремонті. Характеризуються доброю якістю при помірній ціні. ОБЛАДНАННЯ: Ручні циркулярні пили,стаціонарні і настільні пили. МАТЕРІАЛ: М’яка та тверда деревина, фанера, плити OSB.
Ширина пропила
2.6
Товщина диска
Посадковий діаметр
30 мм