K25040M-X05 Пила D=250 K=2,6/1,8 F=30 Z=40 ATB
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 40
  • Ширина пропила: 2,6
  • Товщина диска: 1,8 мм
  • Посадковий діаметр: 30 мм
  • Діаметр диска: 250 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код K25040M-X05
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
40
Ширина пропила
2,6
Товщина диска
Посадковий діаметр
30 мм