K160H-X03 Комплект 3 пили HM D=160 1x K16024H + 2x K16040H
Характеристики:
  • Ширина пропила: 2,3
  • Товщина диска: 1,5 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 160 мм
  • Тип: Пили CONTRACTOR
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код K160H-X03
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
В упаковці 3 дискові пили для поперечного і чистого різу ?160 мм, внутрішній отвір 20 мм. ЗАСТОСУВАННЯ: Пили для використання на будівництві чи ремонті. Характеризуються доброю якістю при помірній ціні. ОБЛАДНАННЯ: Ручні циркулярні пили,стаціонарні і настільні пили. МАТЕРІАЛ: М’яка та тверда деревина, фанера, плити OSB.
Ширина пропила
2,3
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм