281.190.54FF Пила HM D=190 F=20 Z=54 K/P=2.6/1.8 TCG 4°
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 54
  • Ширина пропила: 2,6
  • Товщина диска: 1,8 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 190 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 281.190.54FF
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
54
Ширина пропила
2,6
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм