Напівавтомат зварювал. MIG-200SP LED 200A 220В Double puls
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код MIG-200SP LCD
Бренд Gtm
MIG 200A,Single Pulse MIG +Double pulse MIG+DC Normal MIG+MMA+ LIFT TIG, IGBT, Pv-30%/200A, дріт 0,6; 0,8; 1; 1,2мм, 1кг, 5 кг, електрод 1,6-4мм, 8,7 KVA, LCD дисплей, SYNERGY, VRD-зниження напруги холостого ходу для захисту від враження електричним струмом при виконанні робіт в умовах підвищеної вологості, гарячий старт, форсаж дуги,захист від прилипання електроду , металевий протяжний механізм з 4 роликами та плавним регулюванням сили притискання