Інвертор зварювал. MMA-180DS LED, 180А, 1,6-4,0мм, 220В дисплей
Характеристики:
  • Тривалiсть навантаження при струмi 180А: 30 %
  • Тривалiсть навантаження при струмi 127А: 60 %
  • Тривалiсть навантаження при струмi 99А: 100 %
  • Довжина кабеля живлення: 1,2 м
  • Струм зварювання: постійний
На складі 1
Код MMA-180DS LED
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Переваги ручного дугового зварювання (ММА):
Прості налаштування, більш портативний, більш компактний.
Відмінні властивості дуги
Захист від перегріву, перенапруги, перевантаження
Світлодіодний дисплей
MMA 180A, IGBT, Pv-30%/180A, електрод 1,6-5мм, 8,7 KVA, LЕD дисплей, SYNERGY, VRD-зниження напруги холостого ходу для захисту від враження електричним струмом при виконанні робіт в умовах підвищеної вологості, регулювання гарячого старту та форсажу дуги, джерело для LIFT TIG,
Тривалiсть навантаження при струмi 180А
30 %
Тривалiсть навантаження при струмi 127А
60 %
Тривалiсть навантаження при струмi 99А
100 %
Довжина кабеля живлення
Струм зварювання
постійний
Метод зварювання
MMA,TIG
Напруга холостого ходу
80 В
Мінімальний струм зварювання
10 А
Макс. зварювальний струм, А
180 А
Періодичність увімкнення
30 %
Мін. діаметр електрода
1,6 мм
Клас ізоляції
Н
Максимальний діаметр електрода
5 мм