Інвертор зварювал. MMA-220DS LED, 220А, 1,6-5,0мм, 220В дисплей
Характеристики:
  • Потіжність: 9.0 кВт
  • Макс.струм зварювання: 220 А
  • Tривалiсть навантаження при струм 220A: 30 %
  • Tривалiсть навантаження при струм 156A: 60 %
  • Tривалiсть навантаження при струм 120A: 100 %
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код MMA-220DS LED
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Переваги ручного дугового зварювання (ММА):
Прості налаштування, більш портативний, більш компактний.
Відмінні властивості дуги
Захист від перегріву, перенапруги, перевантаження
Світлодіодний дисплей
MMA 180A, IGBT, Pv-30%/180A, електрод 1,6-5мм, 8,7 KVA, LЕD дисплей, SYNERGY, VRD-зниження напруги холостого ходу для захисту від враження електричним струмом при виконанні робіт в умовах підвищеної вологості, регулювання гарячого старту та форсажу дуги, джерело для LIFT TIG,
Потіжність
9.0 кВт
Макс.струм зварювання
220 А
Tривалiсть навантаження при струм 220A
30 %
Tривалiсть навантаження при струм 156A
60 %
Tривалiсть навантаження при струм 120A
100 %
Довжина кабеля живлення
1.2 мм
Струм зварювання
постійний
Метод зварювання
MMA, TIG
Напруга холостого ходу
80 В
Мінімальний струм зварювання
10 А
Періодичність увімкнення
30 %
Мін. діаметр електрода
1.6 мм
Клас ізоляції
Н
Максимальний діаметр електрода
5.0 мм