Перфоратор М RH40/1500EV 1500Вт, 10Дж, 40мм, 0-590 об/хв, бочковий
Характеристики:
  • Діаметр свердління коронкою: 70 мм
  • Габарити (Д x Ш x В): 530x160x360 мм
  • Діаметр свердління у бетоні: 40 мм
  • Контроль обертів: Так
  • Максимальна частота ударів: 4000 уд/хв
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код RH40/1500EV
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
Перфоратор
Потужність - 1500 Вт;
Енергія удару макс. - 10 Дж;
Тип патрона - SDS-MAX;
Вага - 6 кг.
Основні переваги:
Енергія удару 10 Дж,
регулювання обертів,
4 режими роботи,
посилений редуктор та ударний механізм зі збільшеним ресурсом роботи.
Діаметр свердління коронкою
70 мм
Габарити (Д x Ш x В)
530x160x360 мм
Діаметр свердління у бетоні
40 мм