Фрезер R67/2200VS 2200Вт, 12000-21000 об/хв, цанга 8/12мм
Характеристики:
  • Підтримка обертів: Так
  • Хід фрези: 67 мм
  • Контроль обертів: Так
  • Захист:: від випадкового ввімкнення,від перевантаження
  • Стан товару: Новий
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код R67/2200VS
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Фрезер мережевий
Потужність - 2200 Вт;
Діаметр цанги - 8 мм і 12 мм;
Захист від перевантаження - так;
Система підтримання обертів під навантаженням - так;
Захист від повторного включення - так;
Вага - 6,5 кг.
Основні переваги:
потужність 2200Вт, глибина обробки макс 67мм, цанга 8/12мм, регулювання обертів 12000-21000об/хв, плавний пуск, захист від перевантаження, система підтримання обертів під навантаженням
Підтримка обертів
Так
Хід фрези
67 мм