Фрезер кромковий BOF18BL2-0 AEG, 18В, 17000-30000об/хв, цанга 6мм, глибина 32мм, 1,7кг
Характеристики:
  • Наименование (для сайтов): Фрезер кромковий BOF18BL2-0 AEG
  • Швидкість обертання: 30000
  • Виробник: Techtronic Industries (DIS) GmbH (AEG)
  • Тип: Фрезери
  • Напруга живлення: 18 B (20 В)
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
На складі 1
Код BOF18BL2-0
Бренд AEG
Фрезер кромковий BOF18BL2-0 AEG - 18В безщітковий кромковий фрезер для роботи однією рукою - Швидкість до 30000 об/хв дозволяє працювати з будь-яким типом деревини - Діаметр цанги 6мм дозволяє використовувати найширшу номенклатуру оснащення - Блокування шпинделя дозволяє легко та швидко змінювати фрези - Регулятор швидкості для вибору оптимального режиму роботи в залежності від матеріалу, що обробляється - Точне налаштування глибини фрезерування для виконання специфічних робіт - Опорна база із магнієвого сплаву для збільшення надійності інструменту - Ергономічний тонкий корпус забезпечує комфортну роботу при тривалому використанні інструменту - Сумісний із системою PRO18V