Пила циркулярна безщітк. BKS18C2-0 AEG, 18В, 3700об/хв, Ø165/20, 39,7мм/45°,57мм/90°,3,75кг
Характеристики:
  • Макс.швидкість обертання, об/хв: 3700
  • Наименование (для сайтов): Пила циркулярна безщіткова BKS18C2-0 AEG
  • Діаметр диска: 165 мм