Пила циркулярна безщітк. BKS18BL2-0 AEG, 18В, 5400об/хв, Ø190/30, 47,5мм/45°,68мм/90°,4,4кг
Характеристики:
  • Макс.швидкість обертання, об/хв: 5400
  • Наименование (для сайтов): Пила циркулярна безщіткова BKS18BL2-0 AEG
  • Діаметр диска: 190 мм
  • Тип: Пили циркулярні
  • Напруга живлення: 18 B (20 В)
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
На складі 1
Код BKS18BL2-0
Бренд AEG
Пила циркулярна безщіткова BKS18BL2-0 AEG - Безщітковий двигун PROFLUX™ забезпечує високу швидкість та потужність - Легка конструкція, розрахована на виконання важких робіт в умовах будмайданчика - Алюмінієвий захисний кожух і підошва, виготовлена з магнієвого сплаву, дозволяють знизити вагу інструменту. - Комплектується диском 190 мм з 24 ТСТ зубами, що забезпечує акуратний і чистий різ. - Електронне гальмо двигуна зупиняє диск протягом декількох секунд - Захист від випадкового включення для безпечної роботи - Блокування шпинделя для швидкої заміни диска - Сумісний з акумуляторами AEG PROLITHIUMION™, оснащеними захистом від перевантаження, що забезпечує високу надійність як акумулятора, так і інструменту - Гачок для підвішування дозволяє тримати інструмент під рукою, навіть коли він не використовується