Шліфмашина ексцентрикова OS125/280, 125мм, 280Вт, 6000-12000об/хв.
Характеристики:
  • Контроль обертів: Так
  • Амплітуда коливань: 3.2 мм
  • Частота колебаний: 24000 кол/хв
  • Рівень шуму: 93 дБ
  • Стан товару: Новий
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код OS125/280
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
Напруга живлення - 230 В,
Потужність двигуна - 280 Вт,
Регулятор обертів - так,
Діаметр шліфувального диска - 125 мм,
Амплітуда зміщення - 3,2 мм.
Контроль обертів
Так
Амплітуда коливань
3.2 мм