151.120.25E Фреза VHM D=12 I=25 L=75 S=12 RH Z4 покриття AlTiN чистова
Характеристики:
  • Діаметр фрези: 12 мм
  • Діаметр хвостовика: 12 мм
  • Довжина робоча: 75
  • Тип: Фрези для обробки алюмінію, композитів та PCV
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 151.120.25E
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Діаметр фрези
Діаметр хвостовика
Довжина робоча
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
Cmt
Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt
Діаметр фрези
12 мм
8 мм 14 мм 3,2 мм 3,2 мм 6.4 6 мм 12,7 мм 12,7 мм 1,6 мм 0,8 мм 6 мм 8 мм 6,35 мм 1,6 мм 2 мм 10 мм 6 мм 6,35 мм
Діаметр хвостовика
12 мм
8 мм 14 мм 6,35 мм 8 мм 12,7 мм 6 мм 12,7 мм 12,7 мм 8 мм 6 мм 6 мм 8 мм 6,35 мм 6,35 мм 12 мм 10 мм 12 мм 6,35 мм
Довжина робоча
75
63 82 76.2 90 мм 101,6 мм 50 мм 89 89 80 70 50 мм 60 63.5 76.2 120 мм 72 101,6 мм 63