271.184.24E Пила ITK D=184 F=16 Z=24N K=1,3/0,8
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 24
  • Ширина пропила: 1,3
  • Товщина диска: 0,8 мм
  • Посадковий діаметр: 16 мм
  • Діаметр диска: 184 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 271.184.24E
Кількість зубiв
24
Ширина пропила
1,3
Товщина диска
Посадковий діаметр
16 мм