271.160.18E Пила ITK D=160 F=16 Z=18N K=1,3/0,8
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 18
  • Ширина пропила: 1,3
  • Товщина диска: 0,8 мм
  • Посадковий діаметр: 16 мм
  • Діаметр диска: 160 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 271.160.18E
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
18
Ширина пропила
1,3
Товщина диска
Посадковий діаметр
16 мм