271.136.18D Пила ITK D=136 F=10 Z=18N K=1,5/1,0
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 18
  • Ширина пропила: 1,5
  • Товщина диска: 1 мм
  • Посадковий діаметр: 10 мм
  • Діаметр диска: 136 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 271.136.18D
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
18
Ширина пропила
1,5
Товщина диска
Посадковий діаметр
10 мм