272.136.36H Пила ITK D=136 F=20 Z=36 K=1,5/1,0
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 36
  • Ширина пропила: 1.5
  • Товщина диска: 1 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 136 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 272.136.36H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
36
Ширина пропила
1.5
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм