272.165.36H Пила ITK D=165 F=20 Z=36 K=1,7/1,1
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 36
  • Ширина пропила: 1.7
  • Товщина диска: 1,1 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 165 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 272.165.36H
Бренд Cmt
Кількість зубiв
36
Ширина пропила
1.7
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм