272.150.40H Пила ITK D=150 F=20 Z=40 K=1,5/1,0
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 40
  • Ширина пропила: 1.5
  • Товщина диска: 1 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 150 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 272.150.40H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
40
Ширина пропила
1.5
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм