272.184.40H Пила ITK D=184 F=20 Z=40 K=1,7/1,1 +2/7/42
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 40
  • Ширина пропила: 1.7
  • Товщина диска: 1,1 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 184 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 272.184.40H
Кількість зубiв
40
Ширина пропила
1.7
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм