271.184.24H Пила ITK D=184 F=20 Z=24N K=1,7/1,1
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 24
  • Ширина пропила: 1.7
  • Товщина диска: 1,1 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 184 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 271.184.24H
Кількість зубiв
24
Ширина пропила
1.7
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм