271.150.24H Пила ITK D=150 F=20 (+16) Z=24 K=1,5/1,0 10° ATB + 8°
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 24
  • Ширина пропила: 1.5
  • Товщина диска: 1 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 150 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 271.150.24H
Кількість зубiв
24
Ширина пропила
1.5
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм