271.150.18H Пила ITK D=150 F=20 Z=18N K=1,3/0,8
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 18
  • Ширина пропила: 1,3
  • Товщина диска: 0,8 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 150 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 271.150.18H
Кількість зубiв
18
Ширина пропила
1,3
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм