292.120.40H Пила HM D=120 F=20 Z=40 K=1,8-1,0
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 40
  • Ширина пропила: 1.8
  • Товщина диска: 1,2 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 120 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 292.120.40H
Кількість зубiв
40
Ширина пропила
1.8
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм