296.180.40H Пила HW D=180 F=20 Z=40 K=2,8/1,8
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 40
  • Ширина пропила: 2.8
  • Товщина диска: 1,8 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 180 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 296.180.40H
Кількість зубiв
40
Ширина пропила
2.8
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм