292.120.36H Пила HM D=120 F=20 Z=36 K=1,8-1,0 ATB
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 36
  • Ширина пропила: 1,8
  • Товщина диска: 1,2 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 120 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 292.120.36H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
36
Ширина пропила
1,8
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм