288.100.20H Пила підрізна однокорп. HM D=100 F=20 Z=20 K=3-1,4
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 20
  • Товщина диска: 2,5 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 100 мм
  • Тип: Пили підрізні
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 288.100.20H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
20
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм