Точило 200мм 900Вт 230В MDB100/200HD 200*32*32 Шліфстрічка 100*914
Характеристики:
  • Вага верстата, кг: 34
  • Товщина диска: 32
  • Посадковий діаметр: 32 мм
  • Потужність двигуна: 900
  • Країна торгової марки: Китай
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код MDB100/200HD
Бренд Gtm
Технічні характеристики:
Напруга 230 В
Частота 50 Гц
Діаметр абразивного круга 200 мм
Зернистість абразивного круга 60
Розмір шліфувальної стрічки 100*914 мм
Рівень шуму 79 Дб
Вага 34 кг
Вага верстата, кг
Товщина диска
Посадковий діаметр
32 мм