Кутова шліфмашина 230мм AG230/2300HD 2300Вт, 6500об/хв, пл.пуск
Характеристики:
  • Безключова заміна диску: Немає
  • Різьба шпинделя: M14
  • Рівень шуму: 90 дБ
  • Особливості: захист від пилу,плавний пуск
  • Стан товару: Новий
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код AG230/2300HD
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Потужність - 2300 Вт,
Робоча напруга - 220 В / 50 Гц,
Діаметр диска - 230 мм,