Пила ланцюгова акум. CS18/127BL, 18В, шина 5"/12,7см, КАРКАС (без АКБ і ЗП)
Характеристики:
  • Вага пилки, кг: 2,3 кг
  • Тип інструменту: акумуляторна міні пила
  • Крок ланцюга: 1/4
  • Довжина шини: 127 мм
  • Напруга живлення: 18 B (20 В)
Немає в наявності
Код CS18/127BL
Бренд Gtm
Ланцюгова пила акумуляторна
Робоча напруга - 18 В;
Тип двигуна - безщітковий;
Довжина шини - 127 мм;
Регулювання натягу ланцюга - без інструментів;
Систама автоматичного змащування ланцюга - так;
Швидкість ланцюга - 10,5 м/с;
Вага - 2,3 кг.
Основні переваги:
система автоматичного змащування ланцюга,
регулювання натягу ланцюга без інструментів,
гальмування ланцюга,
плавний пуск,
безщітковий двигун
Вага пилки, кг
Крок ланцюга
Довжина шини
127 мм