Пила циркулярна акум. CS18/165BL 18В, 165*20мм, 5000об/хв, КАРКАС (без АКБ і ЗП)
Характеристики:
  • Макс. глибина пропила: 55 мм
  • Глибина пропила під кутом 45: 39.5 мм
  • Макс. кут нахилу: 50
  • Посадковий отвір: 20 мм
  • Рівень шуму: 92 дБ
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код CS18/165BL
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
Циркулярна пила акум.(каркас)
Напруга живлення - 18 В,
Безщітковий двигун,
Діаметр диска - 165*20 мм,
Глибина пропилу під кутом: 90 - 55 мм, 45 - 39,5 мм.
Макс. глибина пропила
55 мм
Глибина пропила під кутом 45
39.5 мм
Макс. кут нахилу
50
Посадковий отвір
20 мм
Рівень шуму
92 дБ
Стан товару
Новий
Країна торгової марки
Україна
Плавний запуск
Діаметр диска
Швидкість обертання
Тип двигуна
Комплектація