Дриль-шурупокрут акум. DSI18/80BL з ударом, 18В, 80Нм, 2шв +акум.4Аг-2шт, зарядний пристрій
Характеристики:
  • Індикація зарядки: є
  • Максимальна ємність акумулятора, А / ч: 4 Агод
  • Діаметр свердління у бетоні: 10 мм
  • Діаметр свердління у дереві: 35 мм
  • Діаметр свердління у металі: 13 мм
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код DSI18/80BL
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Напруга акумулятора - 18В,
З ударом,
Безщітковий двигун (професійне виконання),
Крутний момент - 80 Нм,
Металевий швидкозажимний патрон - 13мм (20+2положення),
Двоступеневий металевий редуктор в металевому корпусі - I=0-450, II=0-1800 об/хв,
Шпиндель на двох підшипниках,
Допоміжна ручка,
LED підсвітка.
Комплектація: кейс, зарядний пристрій, акумулятор Li-ion 4А*год - 2шт.
Індикація зарядки
є
Максимальна ємність акумулятора, А / ч
4 Агод
Діаметр свердління у бетоні
10 мм
Діаметр свердління у дереві
35 мм
Діаметр свердління у металі
13 мм
Кількість акумуляторів в комплекті
2 шт
Максимальна частота ударів
Наявність реверсу
Є
Режими роботи
Ударний
Кількість режимів
20+2 Так
Стан товару
Новий
Патрон
Клас інструмента
Кількість швидкостей
2
Крутящий момент
80 Нм
Швидкість обертання
LED-підсвічування
Тип патрону
Швидкозатискний
Напруга живлення
Тип аккумулятора
Li-Ion
Тип двигуна
Комплектація
Зарядний пристрій,Кейс,ручка,2 акумулятори 4 А*год
Вага+
1.6 кг
Габарити паковання
212x74x222 мм