Пила циркулярна акум. CS18/165BL 18В, 165*20мм, 5000об/хв, +акум. 4Аг, зарядний пристрій
Характеристики:
  • Робочий діаметр пиляльного диска: 165х20 мм
  • Максимальна швидкість диска: 5000 об/хв
  • Регулювання кута нахилу платформи: до 50 град.
  • Максимальна глибина пропилу під час роботи під кутом 90 град.: 55 мм
  • максимальна глибина пропилу під час роботи під кутом 45 град. максимальна глибина пропилу під час роботи під кутом 45 град.: 39.5 мм
Немає в наявності
Код CS18/165BL_KIT
Бренд Gtm
GTM CS18/165BL - інструмент для прямолінійного розпилу різних матеріалів: дерева, листів фанери та ДСП, кольорових металів або сталі. Дискова пила має вбудований безщітковий двигун і живиться від стандартних акумуляторів GTM 18V. Як витратний матеріал використовуються пильні диски розміром 165х20 мм.
Зверніть увагу: пила постачається без акумулятора та зарядного пристрою!
Основні переваги GTM CS18/165BL:
Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
Живлення від універсальних акумуляторів GTM 18V
Вбудований потужний безщітковий двигун
Регульована глибина пропилу
55 мм - максимальна глибина пропилу під час роботи під кутом 90 град.
39.5 мм - максимальна глибина пропилу під час роботи під кутом 45 град.
Можливість підключення пилососа
Прогумована рукоятка для кращого захоплення
Комплектація:
Направляюча - 1 шт.
Пиляльний диск - 1 шт.
Акумулятор B18V/4Ah - 1 шт.
Зарядний пристрій Ch18V/4A - 1 шт.
Картонна упаковка
Робочий діаметр пиляльного диска
165х20 мм
Максимальна швидкість диска
Регулювання кута нахилу платформи
Максимальна глибина пропилу під час роботи під кутом 90 град.
55 мм
39.5 мм